• Sunday, January 26, 2020

با سلام و احترام

طی ماه‌های گذشته و به‌واسطه مسائل سیاسی ایران و قطع اینترنت بین‌الملل همواره یکی از نگرانی‌های مدیران وب‌سایت‌ها قطع دسترسی وب‌سایت‌ها میزبانی شده در خارج از ایران به‌واسطه قطع اینترنت بین‌المللی بوده است. از سوی دیگر همان‌طور که مطلع هستید سرویس میزبانی وب وب‌آلفا که در ایران میزبانی می‌شد در تاریخ چهارشنبه، ۱۰ مهر ۱۳۹۸ به علت مشاهده نقص سخت‌افزاری به‌صورت موقت به سرور اروپا منتقل گردید. همان‌طور که پیش‌تر نیز وعده داده‌شده بود عملیات رفع نقص و مهیاسازی مجدد سرور ایران انجام پذیرفت و هم‌اکنون جهت میزبانی مجدد مهیا گردیده است. در عملیات مهیاسازی مجدد سرور ایران، بهبود سخت‌افزاری و انتخاب دیتاسنتر جدید انجام پذیرفت و از این رو سرویسی بهتر و پایدارتر از قبل آماده گردید.

این اطلاعیه جهت اطلاع‌رسانی عملیات انتقال سرور و ارائه زمان‌بندی لازم ارسال گردیده است. عملیات انتقال سرور در تاریخ شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۰ آغاز خواهد شد و تا ساعت ۰۳:۰۰ یک شنبه ۱۳ بهمن به پایان خواهد رسید. لازم به ذکر است در زمان انتقال وب‌سایت‌ها فعال خواهد بود با این حال توصیه اکید می‌گردد که در زمان انتقال از بروز رسانی وب‌سایت خود خودداری فرمایید و همچنین در صورتی که وب‌سایت شما به‌صورت فروشگاهی است، امکان ثبت سفارش را موقتاً غیرفعال نمایید.

کاربران گرامی که درگاه بانکی متصل به آی‌پی سرورهای میزبانی وب دارند بعد از انتقال نیاز است تا نسبت به اعلام و ارائه آی‌پی جدید به ارائه‌دهنده درگاه اقدام نمایند.

کاربران گرامی که تمایل به انتقال وب‌سایت خود به ایران را ندارند می‌توانند جهت فسخ سرویس خود با پشتیبانی ارتباط برقرار کنند.

در صورت داشتن هرگونه سؤال می‌توانید در تمامی ساعت شبانه‌روز از طریق سامانه پشتیبانی و یا در ساعات کاری وب‌آلفا با شماره تلفن‌های شرکت با ما در ارتباط باشید.

ارادتمند، وب‌آلفا