اطلاعیه مهم در مورد تغییرات در سرویس‌ها

با سلام و عرض ادب

یکی از اهداف اصلی وب‌آلفا از ابتدای شکل‌گیری تاکنون، ایجاد ترکیبی نادر از اطمینان، کیفیت و قیمت مناسب در خدمات خود بوده است. همان‌طور که مطلع هستید طی ماه‌های گذشته وضعیت نوسانات ارز تمامی خدمات و محصولات مرتبط با آن را تحت شعاع قرار داده است. همین موضوع موجب شد تا وب‌آلفا نتواند به صورت کامل به اهداف خود دست یابد. به دلیل همین نوسانات، برنامه‌هایی که برای تابستان امسال تدارک دیده بودیم ازجمله جشنواره تابستانی و ارتقا سطح سخت‌افزاری و نرم‌افزاری برخی سرویس‌ها امکان پذیر نشد.

طی هفته‌های گذشته با پیگیری‌ها و بررسی‌های انجام‌شده تلاش نمودیم تا حد ممکن برنامه‌ای برای کنترل این موضوع آماده و اجرا کنیم. در این ایمیل قصد داریم تا شما را از موارد انجام‌شده و فرآیند پیش رو مطلع کنیم.

در پیگیری‌های انجام‌شده درنهایت تصمیم بر انتقال سرویس‌ها به ایران شد که در ادامه به توضیح این مورد می‌پردازیم. نکته مهم در زمان تصمیم گیری برای انتقال سرویس‌ها به ایران حفظ تمامی ویژگی‌ها کنونی میزبانی بود. ازجمله این موارد می توان به ویژگی‌ ارائه ترافیک نامحدود، امکان ارائه کنترل پنل سی پنل و ترافیک مناسب اشاره نمود. حال‌آنکه تمامی این موارد بایستی بر قیمت تمام‌شده کمترین تأثیر را داشته باشد. خرسندیم که به اطلاع شما برسانیم با تلاش‌های انجام‌شده و خریداری چندین سرور قدرتمند در ایران و برنامه‌ریزی برای میزبانی آن‌ها در مرکز داده معتبر به اهداف خود جامه عمل بپوشانیم.

با انتقال سرویس‌ها به ایران علاوه بر ثابت ماندن هزینه سرویس‌ها، مواردی ازجمله سرعت بارگذاری بسیار بهتر و همچنین امکان جلوگیری از حملات DDOS با قدرت بیشتر برای ما مهیا شده است. سرورهای جدید قدرتمندتر از سرورهای کنونی بوده و قابلیت ارائه منابع بیشتر را برای ما ممکن می سازد.

سرورهای خریداری‌شده برای تمامی خدمات کنونی ما ازجمله میزبانی وب لینوکس، میزبانی فایل/بک آپ و میزبانی سرور مجازی است. دراین‌بین عملیات انتقال وب‌سایت‌ها به سرورهای جدید برای خدمات میزبانی وب لینوکس و میزبانی فایل/بک آپ توسط خود وب‌آلفا انجام خواهد شد که در طی دو هفته آتی تاریخ انتقال از طریق اطلاعیه به استحضار شما همرهان عزیز خواهد رسید.

در خصوص سرویس میزبانی سرور مجازی، با توجه به ماهیت این سرویس‌ها، عملیات انتقال توسط وب‌آلفا انجام نمی‌شود و سرویس‌های قبلی به قوت خود باقی خواهد ماند. با این وجود، درصورتی‌که مشتریان این سرویس تمایل به انتقال سرور مجازی خود به سرور جدید ایران را داشته باشند با ارائه یک سرور جدید و ارائه مهلت انتقال موردنیاز و همچنین کمک در فرآیند انتقال تلاش می‌کنیم تا این عزیزان نیز از مزایای انتقال سرورهای خود به ایران بهره ببرند.

مشتریان گرامی که تمایل به انتقال وب‌سایت خود به ایران را ندارند می‌توانند جهت فسخ سرویس خود با پشتیبانی ارتباط برقرار کنند.

امیدواریم اقدامات انجام‌شده و پیش رو باعث افزایش رضایت شما عزیزان از خدمات ما گردد.

در صورت داشتن هرگونه سؤال می‌توانید در تمامی ساعت شبانه‌روز از طریق سامانه پشتیبانی و یا در ساعات کاری وب‌آلفا با شماره تلفن‌های شرکت با ما در ارتباط باشید.

ارادتمند، وب‌آلفا

۱۳۹۷/۰۶/۲۷

« برگشت