عملیات انتقال سرور میزبانی فایل FH2

کاربران گرامی به منظور ارتقا کیفی سرویس میزبانی فایل عملیات ارتقا/انتقال سرور FH2 از ساعت ۲۳:۳۰ پنج شنبه ۱۰ مهر الی ۱۱:۳۰ جمعه ۱۱ مهر انجام خواهد شد. در طی این انتقال هیچگونه قطعی در سرور رخ ... بیشتر »

۱۳۹۹/۰۷/۰۷

تخفیف‌های نوروز ۱۳۹۹

حلول سال نو را به شما همراهان همیشگی وب‌آلفا پیشاپیش تبریک عرض مي نماييم. به مناسبت فرا رسيدن بهار تخفيف‌های نوروزی را بر روی خدمات مختلف وب‌آلفا تقديم حضورتان می‌کنیم. مشاهده تخفیف‌های ... بیشتر »

۱۳۹۸/۱۲/۲۴

اطلاعیه مهم پیرامون سرویس میزبانی وب

با سلام و احترام طی ماه‌های گذشته و به‌واسطه مسائل سیاسی ایران و قطع اینترنت بین‌الملل همواره یکی از نگرانی‌های مدیران وب‌سایت‌ها قطع دسترسی وب‌سایت‌ها میزبانی شده در خارج از ایران ... بیشتر »

۱۳۹۸/۱۱/۰۶

تغییر نرخ خدمات میزبانی سرور مجازی آلمان

با سلام به اطلاع مشتریان محترم وب‌آلفا میرسانیم به علت تغییرات نرخ ارز و وابستگی سرویس‌های خارج از کشور وب آلفا به قیمت ارز از این پس سرویس‌های سرور مجازی خارج از کشور وب آلفا با تغییرات شدید ... بیشتر »

۱۳۹۸/۱۰/۱۶

پیرو اختلال‌های ایجاد شده در اینترنت کشور

با سلام پیرو اختلال‌های ایجاد شده در اینترنت کشور و قرار داشتن سرور میزبان در اروپا جهت فعال سازی دسترسی وب‌سایت خود در ایران می‌توانید دامنه خود را به سرویس شبکه‌ی توزیع محتوا (CDN) ابر آروان ... بیشتر »

۱۳۹۸/۰۸/۲۷

عملیات ارتقا سرور FH2

کاربران گرامی به منظور ارتقا کیفی سرویس میزبانی فایل عملیات ارتقا/انتقال سرور FH2 از ساعت ۲۲ شنبه ۴ آبان الی ۸ بامداد یک شنبه ۵ آبان انجام خواهد شد. در طی این انتقال هیچگونه قطعی در سرور رخ ... بیشتر »

۱۳۹۸/۰۷/۳۰

اختلال سخت افزاری در سرور WH3

با سلام به اطلاع کاربران سرویس میزبانی وب لینوکس میراسنیم به علت مشکل سخت افزاری بر روی سرور WH3 و طولانی شدن عملیات حل مشکل از جانب دیتاسنتر. جهت جلوگیری از پایین بودن وب‌سایت ها عملیات ... بیشتر »

۱۳۹۸/۰۷/۱۰

پایان سرویس‌دهی سرور مجازی ایران

با سلام ضمن قدردانی از همراهی همیشگی شما عزیزان به آگاهی می‌رساند، وب‌آلفا به علت برخی مسائل از جمله افزایش تمرکز درزمینه طراحی و توسعه وب تصمیم به محدود کردن فعالیت خود در زمینه خدمات ... بیشتر »

۱۳۹۸/۰۶/۰۸

بروزرسانی سرویس‌های قدیمی سری برنزی (BLH)

با سلام،به اطلاعات کاربران گرامی وب‌آلفا می‌رسانیم؛  در جهت یکپارچه سازی سرویس‌ها و با توجه به اینکه چند ماه از حذف طرح‌های برنزی می‌گذرد، مشتریان گرامی که از طرح‌های قدیمی برنزی میزبانی ... بیشتر »

۱۳۹۸/۰۲/۰۶

افزایش نرخ خدمات میزبانی وب

با سلام به اطلاع مشتریان محترم وب‌آلفا میرسانیم به علت افزایش نرخ تورم و به موجب آن افزایش قیمت تمام شده خدمات، بعد از گذشت حدود ۲ سال از آخرین افزایش نرخ خدمات میزبانی وب، سرویس‌های میزبانی ... بیشتر »

۱۳۹۸/۰۲/۰۶